در حال بارگیری...
نگهداری استاندارد ایزوگام
۰۴ اردیبهشت

نگهداری استاندارد ایزوگام

روش صحیح نگهداری و حمل ایزوگام

نگهداری استاندارد ایزوگام : ایزوگام پس از تولید شدن در کارخانه به صورت رول هایی که هر کدام ۱۰ متر طول دارند برش می خورند و پس از نصب لیبل به صورت عمودی در کارخانه نگه داری می شوند .

همان گونه که گفته شد بهترین روش نگه داری ایزوگام این است که آن را به صورت عمودی قرار دهیم و هنگامی که قصد جا به جایی آن را دارید مراقب باشید که ابتدا و انتهای آن از ضربه محافظت شود چرا که در غیر این صورت هنگام نصب با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد .

نگهداری استاندارد ایزوگام
نگهداری استاندارد ایزوگام

?عمودی نگه داشتن ایزوگام مهم ترین نکته در حمل و نگهداری ایزوگام است چرا که در صورت قرار دادن روی هم ایزوگام ها ممکن است شکسته شود یا آسیب ببیند و دیگر نتوان از آن استفاده نمود .

نگهداری استاندارد ایزوگام : بنابراین باید برای حمل و نگهداری بهتر از ایزوگام حتما این نکته را مد نظر قرار داد تا بتوان از آسیب وارد شدن به ایزوگام ها جلوگیری نمود و در صورت نگه داری طولانی مدت اسیبی به آن ها وارد نشود و بتوان به درستی از آن استفاده نمود .

نکات مهم در هنگام حمل ایزوگام

?نکته دیگر در حمل و نگهداری ایزوگام این است که حداکثر شش ماه پس از تاریخ تولید باید مورد استفاده قرار گیرد و در صورت عدم استفاده در این مدت سطح زیرین چسبندگی پیدا خواهد کرد و از عملکرد و عمر آن کم خواهد شد .

?ایزوگام در دو فصل مختلف تولید می شود : ایزوگام تابستانه و ایزوگام زمستانه

?ایزوگام زمستانه در مقایسه با تابستانه جنسی نرم تر دارد چرا که ممکن است در صورت سخت شدن آن ترک بخورد یا بشکند .

در طرف مقابل ایزوگام تابستانه جنس سخت تری دارد تا در گرمای تابستان بتوان آن را راحت برش داد .

به طور کلی توصیه ما این است که بهترین فصل برای نصب ایزوگام تابستان است چرا که استفاده از ایزوگام تابستانه به دلیل سختی بیشتر عمر و کیفیت بهتری خواهد داشت .

نگهداری استاندارد ایزوگام

دیدگاه خود را بنویسید