در حال بارگیری...
ایزوگام خوب
۰۶ دی

ساختار یک ایزوگام خوب چیست؟

ساختار اصلی یک ایزوگام خوب چیست؟

مواد تشکیل دهنده ایزوگامخوب و استاندارد: ایزوگام نوع پوشش برای عایق کردن پشت بام و هر نوع سازه ی دیگر در مقابل رطوبت و آب حاصل از باران وبرف و نم است. مواد تشکیل دهنده ایزوگام معمولا قیر و الیاف مصنوعی است و عمر آن به صورت متوسط ۱۰ سال است. دلیل اصلی شکل گیری ایزوگام درصنعت را می توان نیاز به محافظت درمقابل رطوبت ، عدم وجود گونی مرغوب و کاهش مراحل داغ کردن (روش های قدیمی عایق نمودن) و مزایایی چون ترددآسان و جذب حرارت کمتر دانست.ایزوگام خوب عامل اصلی در جلوگیری از نم و رطوبت است.

ایزوگام مرغوب معمولاً از قیر پلیمری به همراه مواد کاملاً استاندارد و مرغوب ساخته شده است. رعایت این نکات در هر کارخانه و تولیدی  ضروری است.
از دیگر مشخصه ها در این نوع ایزوگام با کیفیت مرغوب و پالا وزن هر رول و ضخامت آن است که بر اساس برند ها و استانداردهای عایق رطوبتی می‌تواند نشان‌دهنده بهترین نوع ایزوگام در سطح ایران باشد.
در نظر داشته باشید هر اندازه حساسیت و جزئی نگری خود را نسبت به انتخاب و سفارش را کامل با کیفیت افزایش دهید، قادر خواهید بود ماندگاری و استحکام محصول خریداری شده تان را تضمین کرده و با اطمینان خاطر و مشورت از کارشناسان تشخیص بهترین نوع ایزوگام، از طول عمر و صحت کارکرد محصولات آن مطمئن شوید!

مواد تشکیل دهنده ایزوگام خوب و مرغوب

متشکل از دو لایه نمدی است که لایه زیرین از فلت الیاف شیشه و لایه رویین از جنس منسوجات پلی استر می‌باشد ، این دو لایه بوسیله مذاب قیر اصلاح شده با مواد پلیمری اشباع می گردد ، به هنگام بسته‌بندی برای جلوگیری از چسبندگی هر طرف عایق با مواد ریزدانه و یافیلم پلاستیکی روکش می گردد .

مشخصات استاندارد بعضی از مواد اولیه عایق های مذکور را در ادامه بیان می کنیم :

ایزوگام خوب
ایزوگام خوب

قیر صنعتی ۶۰/۷۰

مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی پروپیلن

یک لایه تیشوی نخدار ( پشم شیشه )

یک لایه پلی استر سوزنی

پودر تالک و در بعضی از این عایقها پودر مس ۶۰۰ نیز بکار می‌رود .

فیلم پلی اتیلن

باند و چسب طبق استاندارد ایران

شرکت ایزوگام آسیاگستر دلیجان

این شرکت با تولید انواع ایزوگام خوب و مرغوب برندی نام آشنا در صنعت تولید عایق های رطوبتی (ایزوگام) هست که همراه در صدد تولید با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع ایزوگام است

دیدگاه خود را بنویسید